идет загрузкаwww.ase-avto.com
Автосервис » Разное » Сервисная книжка

Сервисная книжка

Сервисная книжка

СЕРВІСНА КНИЖКА

Зміст

  • Гарантія
  • Обслуговування Вашого автомобіля
  • Перевірки, які необхідно виконувати власнику авто
  • Покроковий огляд
  • Стандартний графік обслуговування автомобіля
  • Складні умови експлуатації
  • Винятки
  • Відомості про пройдене сервісне обслуговування
  • Перевірки кузова та лакофарбового покриття
  • Відомості про ремонтні роботи та заміну деталей

_________________________________________________________________________________

Шановний Власник!

Дякуємо Вам за те, що Ви обрали автосервіс ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Сподіваємося, що придбаний Вами автомобіль виправдає Ваші сподівання та буде служити Вам вірою та правдою багато років.

У цій Сервісній книжці надано детальну інформацію про всі види гарантії, що поширюється на Ваш автомобіль. У цьому ж документі ведеться облік виконаного технічного обслуговування, перевірок стану кузова і лакофарбового покриття, складних ремонтів, додаткового планового технічного обслуговування.

Наявність повної інформації щодо обслуговування Вашого автомобіля, виконаного на високоякісному автосервісі ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА », підвищує вартість Вашого автомобіля під час перепродажу.

Будь-ласка, зберігайте цю сервісну книжку в автомобілі і пред’являйте його Вашому майстру – приймальнику при кожному зверненні з приводу ремонту чи обслуговування автомобіля, а також при оформленні замовлення на запасні частини або аксесуари.

Увага! Сервісна книжка є невід’ємною частиною комплектації автомобіля. В разі перепродажу автомобіля Сервісну книжку необхідно передати новому власнику. Будь-ласка, уважно ознайомтеся з гарантійними зобов’язаннями компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » а також з умовами, яких необхідно дотримуватися для збереження права на гарантійний ремонт.

Ця сервісна книжка є угодою між ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА» та Власником (Користувачем) автомобіля, в якому реєструється дата початку і кінця дії гарантійного строку, а також обумовлюються умови гарантійного обслуговування.

Продавець гарантує нормальну роботу і функціонування всіх деталей, вузлів, агрегатів, електронних блоків (крім окремих комплектуючих, на які гарантійні зобов’язання не розповсюджуються) придбаного Вами автомобіля протягом гарантійного періоду за умови дотримання правил експлуатації та своєчасного проходження сервісного обслуговування автомобіля на станції технічного обслуговування.

1. ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА» приймає на себе гарантійні зобов’язання з усунення виявлених заводських дефектів деталей, вузлів, агрегатів, електронних блоків нового автомобіля шляхом заміни або ремонту в установленому порядку на станції технічного обслуговування ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА». При цьому ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »самостійно ухвалює рішення щодо заміни або обсягів ремонту.

2. Гарантійний ремонт здійснюється на підставі письмової заяви Власника автомобіля або його Представника (Користувача) у строки, встановлені чинним законодавством України. При відсутності у ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » запасних частин, необхідних для виконання гарантійного ремонту, термін гарантійного ремонту встановлюється з урахуванням терміну поставки запасних частин, але не може перевищувати 90 (дев’яносто) робочих днів. Термін гарантійних зобов’язань не продовжується на період гарантійного ремонту.

Гарантійні зобов’язання на відремонтовані або замінені деталі, вузли, агрегати, електронні блоки закінчуються одночасно із закінченням гарантійних зобов’язань на автомобіль. Для несправностей, заявлених в гарантійний період, але не усунених в гарантійний період, гарантійні зобов’язання зберігаються до моменту їх усунення.

3. Всі непрямі витрати, пов’язані з ремонтом автомобіля (витрати на доставку в ремонт несправного автомобіля, оплата телефонних рахунків, оплата за проживання в готелях, моральний збиток, компенсація простою несправного автомобіля і т.д.) не відшкодовуються, підмінний автомобіль на період гарантійного ремонту не надається.

4. Гарантійне обслуговування автомобіля проводиться тільки при пред’явленні сервісної книжки ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » в якій є відмітки про проходження всіх технічних обслуговувань з обов’язковим дотриманням термінів і інтервалів обслуговування.

II. Обов’язки власника (користувача) автомобіля

1. Перед кожною поїздкою здійснювати огляд автомобіля і перевіряти тиск в шинах, рівні технічних рідин і рівень моторного масла.

2. Здійснювати технічне обслуговування (далі ТО) автомобіля та / або ремонт тільки на СТО ТМ «АВТОЦЕНТР « ЄВРОПА »

3. Не встановлювати на автомобіль запасні частини (деталі, вузли, агрегати, електронні блоки), комплектуючі та не застосовувати витратні матеріали, які були придбані не у ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА ». У випадку встановлення або застосування таких запасних частин ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » не несе відповідальність за їх якість і наслідки їх застосування.

4. Своєчасно проводити ТО автомобіля, які повинні бути виконані в повному обсязі згідно пробігу, встановлених строків і переліку обов’язкових і необхідних додаткових робіт, зазначених в цій сервісній книжці.

Примітка 1: Допускається перепробіг не більше ніж на 500 км (310 mile). Термін проходження ТО не повинен перевищувати зазначений термін більше ніж на 1 місяць.

Примітка 2: При важких умовах експлуатації автомобіля рекомендується скорочувати інтервали між ТО.

5. При виявленні несправностей негайно припинити експлуатацію автомобіля і доставити його на СТО ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » для детальної діагностики. УВАГА — зняття / установку деталей, розбирання / складання агрегатів поза ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » категорично заборонено.

6. Дотримуватися процедури оформлення гарантійного випадку, яка передбачає:

• подачу заяви Власником автомобіля (Користувачем) на бланку заяви ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

• підписання Власником (для юридичної особи — засвідчення печаткою) Акта виконаних робіт.

Увага!

У разі порушення умов і зобов’язань Власником (Користувачем) автомобіля, зазначених у дані сервісні книжці, гарантійні зобов’язання ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » втрачають свою силу, і всі ремонти, здійснюються за рахунок власника (користувача) автомобіля.

ФІРМОВА ГАРАНТІЯ КОМПАНІЇ

На Ваш новий автомобіль поширюється фірмова гарантія компанії ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА» (гарантійний термін експлуатації автомобіля):

• Для автомобілів преміям класу марок — Range Rover, Porsche, BMW, Lexus, AUDI, VW Touareg – термін гарантії 24 місяці, або 70 тисяч кілометрів пробігу, в залежності від того, що наступить раніше.

• Для автомобілів марок Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Honda, Toyota, Mazda – термін гарантії 36 місяців, або 100 тисяч кілометрів пробігу, в залежності від того, що наступить раніше.

Гарантійний термін експлуатації автомобіля обчислюється з дати початку гарантії.

Дата початку гарантії – це дата, зазначена в Довідці-рахунку або договорі купівлі продажу автомобіля. Ця дата повинна співпадати з датою оформлення сервісної книжки в день передачі нового автомобіля Покупцю. Завжди перевіряйте дату початку гарантії.

Якщо будь-яка деталь Вашого автомобіля вийде з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, вона буде безкоштовно відремонтована або замінена. Ремонт або заміна деталей, вузлів, агрегатів здійснюється за вибором автосервісу у відповідності до технічних рекомендацій виробника.

Гарантія на шини забезпечується безпосередньо виробником шин, тому на них гарантія компанії не поширюється. Проте наш автосервіс може надати Вам допомогу в пред’явленні гарантійних претензій з приводу якості шин.

ГАРАНТІЯ НА АКСЕСУАРИ

На оригінальні аксесуари, що встановлюються на новий автомобіль ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » до передачі нового автомобіля першому покупцю, поширюються умови фірмової гарантії компанії. На аксесуари та обладнання, що були інстальовані не на авто сервісному центрі компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » будь-які гарантійні зобов’язання не розповсюджуються.

ГАРАНТІЯ НА ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ

На Ваш новий автомобіль поширюється гарантія компанії на лакофарбове покриття – 24 місяці без обмеження пробігу.

Якщо лакофарбове покриття кузова Вашого автомобіля потребує ремонту через виробничий дефект, необхідний ремонт буде виконаний безкоштовно.

ГАРАНТІЯ ВІД НАСКРІЗНОЇ КОРОЗІЇ

На Ваш новий автомобіль поширюється гарантія компанії виробника від наскрізної корозії – 5 років без обмеження пробігу.

Якщо будь-яка частина оригінального кузова автомобіля зазнає пошкодження від наскрізної корозії, то пошкоджена кузовна панель (панелі) буде безкоштовно відремонтована або замінена.

Примітка: Термін „ наскрізна корозія” означає наявність в кузові наскрізного отвору, спричиненого корозією металу кузова, що виникла під захисним покриттям внаслідок виробничого дефекту.

Примітка: Термін „ кузов” не включає в себе колісні диски та такі елементи, як декоративні елементи кузова, бампери, молдинги та петлі.

Гарантія компанії заводу виробника від наскрізної корозії починається з тієї самої дати, коли починається Фірмова Гарантія ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Ваше право на Гарантію від наскрізної корозії зберігається лише за умови проходження щорічної перевірки кузова та лакофарбового покриття автомобіля у авто сервісному центрі ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »з відміткою в данні сервісні книжці. Крім рекомендацій виробника щодо догляду за станом лакофарбового покриття та елементів кузова, необхідними умовами збереження права на гарантійний ремонт за гарантією від наскрізної корозії є дотримання таких умов:

¡ будь-які пошкодження автомобіля (включаючи ті, що були отримані при ДТП) повинні бути відремонтовані з використанням тільки фірмових запчастин компанії виробника у ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

¡ при виникненні будь-яких ознак корозії необхідно негайно звернутися до автосервісу ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА».

ГАРАНТІЯ НА ВСТАНОВЛЕНІ / ЗАМІНЕНІ ЗАПЧАСТИНИ

Гарантія на запчастину, що була замінена/встановлена в процесі гарантійного ремонту, діє лише до закінчення дії гарантії на автомобіль.

Запасні частини, замінені/встановлені в процесі гарантійного ремонту, клієнту не повертаються.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ

Додатково, з моменту закінчення фірмової гарантії компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » (гарантійного терміну експлуатації автомобіля), строком до закінчення 5-ти ( п’яти ) років з дати придбання автомобіля, на Ваш автомобіль може розповсюджується спеціальна Програма продовженої гарантії (далі – Спеціальна продовжена гарантія).

Програму Спеціальної продовженої гарантії розроблено для того, щоб задовольнити Ваші індивідуальні вимоги до Вашого автомобіля. Продовжена гарантія означає: якщо деталі, вузли, агрегати, на які поширюється ця продовжена гарантія, вийдуть з ладу після закінчення терміну фірмової гарантії (терміну гарантійної експлуатації автомобіля), але до закінчення терміну спеціальної продовженої гарантії з дати його придбання, будь-який авто сервісний центр мережі компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » в Україні здійснить ремонт або замінить відповідні деталі, вузли агрегати Вашого автомобіля, що вийшли з ладу з вини виробника по причині дефекту матеріалу або виготовлення, без додаткових для Вас витрат. Рішення щодо необхідності здійснити ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів автомобіля за цією спеціальною програмою продовженої гарантії, приймається відповідним автосервісом у відповідності до технічних рекомендацій виробника та умов додаткового договору. Строк продовженої гарантії не є гарантійним терміном експлуатації автомобіля. Це окрема, спеціально розроблена програма, яка обмежується лише Вашим правом на безкоштовний ремонт або заміну деталей, вузлів, агрегатів автомобіля, покритих цією програмою продовженої гарантії.

ДЕТАЛІ, ЩО ПІДДАЮТЬСЯ ЗНОСУ

Деталі, що піддаються зносу, поділяються на дві категорії:

1. Деталі, що підлягають заміні або регулюванню з інтервалом, приписаним графіком планового технічного обслуговування автомобіля.

2. Деталі, що потребують заміни або регулювання в залежності від умов експлуатації автомобіля.

Деталі, що підлягають заміні при плановому технічному обслуговуванні. Деталі, перелічені нижче, мають обмежений термін експлуатації і підлягають заміні або регулюванню з інтервалами, приписаними графіком планового технічного обслуговування автомобіля. На ці деталі гарантія поширюється лише до того моменту, коли необхідна їх перша заміна або регулювання згідно графіку планового технічного обслуговування автомобіля.

Приводні ремені.

Свічки запалювання.

Масляний фільтр, повітряний фільтр, сажовий фільтр (для дизельного двигуна), фільтр салону та паливний фільтр.

Деталі, що піддаються зносу

Деталі, перелічені нижче, або мають обмежений термін експлуатації, або можуть вимагати заміни (регулювання) внаслідок природного зносу. Проте на ці деталі поширюється фірмова гарантія компанії протягом 12 місяців або до першого планового технічного обслуговування автомобіля (в залежності від того, що настане раніше):

¡ Щітки склоочисників.

¡ Лампочки (на ксенонові лампи фар, а також на лампочки підсвіти панелі приладів поширюється).

¡ Регулювання кутів встановлення коліс / балансування коліс.

¡ Регулювальні роботи: регулювання фар, зазорів дверцят, кришки капоту, кришки вантажного відділення та кришки відділення для рукавичок; регулювання моментів затяжки елементів підвіски; регулювання кермового керування; регулювання троса стоянкового гальма і т.д..

¡ Елементи живлення електронних систем автомобіля.

Примітка: На деталі, що піддаються зносу в результаті тертя (такі, як гальмові колодки, гальмові диски та інші) гарантія не розповсюджується. Примітка: На скло поширюється фірмова гарантія компанії протягом 1500 км пробігу. Заміна скла в разі несправності вмонтованого нагрівального елементу буде виконуватися згідно з умовами фірмової гарантії компанії протягом перших 1500 км. пробігу терміну дії цієї гарантії.

Робочі рідини

Витрати на заміну або доливання рідин, що витрачаються в процесі експлуатації автомобіля (таких як масла, охолоджуюча рідина, гальмова рідина, холодоагент та інші), покриваються гарантією лише в тих випадках, якщо заміна або доливання рідини виконується в ході відповідного гарантійного ремонту автомобіля.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНИКА

В «Керівництві з експлуатації» та в «Сервісній книжці» міститься інформація про коректну експлуатацію та правильний догляд за Вашим автомобілем. Належне обслуговування та експлуатація автомобіля допоможуть Вам уникнути зайвих витрат на коштовний ремонт, що може бути спричинений порушенням правил експлуатації та обслуговування автомобіля. Крім того, виконання рекомендацій компанії заводу виробника та ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » підвищує вартість Вашого автомобіля, якщо Ви вирішите його продати.

Власнику автомобіля слід:

В разі виявлення дефекту або несправності якомога скоріше надати Ваш автомобіль до ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » для ремонту. Це допоможе мінімізувати обсяг необхідних ремонтних робіт.

Своєчасно надавати Ваш автомобіль до автосервісу Автоцентру «Європа» для виконання планового технічного обслуговування згідно з рекомендаціями компанії виробника та регламенту зазначеного в данні «Сервісні книжці».

Важливо: Якщо планове технічне обслуговування не було виконано своєчасно або був порушений міжсервісний інтервал, встановлений компанією, гарантійне покриття на запчастини, що могли або можуть зазнати впливу від цього, втрачає чинність.

При обслуговуванні або ремонті автомобіля слід використовувати лише запчастини та рідини надані автосервісом мережі ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Перевіряти, щоб в Сервісній книжці були зроблені всі необхідні записи та проставлені печатки про проведення планового технічного обслуговування, а також зберігати чеки та Акти виконаних робіт як доказ того, що технічне обслуговування було виконане своєчасно та згідно вимог компанії, з використанням запчастин та рідин наданих обслуговуючим підприємством.

Регулярно очищати кузов та лакофарбове покриття Вашого автомобіля згідно з рекомендаціями компанії .

Своєчасно надавати Ваш автомобіль для проведення щорічної перевірки кузова та лакофарбового покриття згідно з рекомендаціями компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА ». Також необхідно впевнитися, що в Сервісній книжці зроблені всі необхідні записи про проходження відповідної перевірки.

Важливо: Якщо щорічна перевірка кузова та лакофарбового покриття не була проведена своєчасно та/або в Сервісній книжці відсутні відповідні відмітки про проходження щорічної перевірки кузова та лакофарбового покриття автомобіля, то Гарантія від наскрізної корозії втрачає чинність.

НА ЩО НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ

Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

Усунення несправностей, що виникли в результаті дорожньо-транспортної пригоди, неправильної експлуатації або недбалого догляду, використання автомобіля не за призначенням (в тому числі для участі у змаганнях, перегонах чи таксі), затоплення автомобіля або потрапляння води в салон чи деталі систем та механізмів автомобіля.

Деталі, що піддаються нормальному природному зносу, звичайні витратні деталі та матеріали та компоненти, що підлягають поточному технічному обслуговуванню або періодичному ремонту чи заміні.

Усунення несправностей, які пов’язані або виникли в результаті несвоєчасного проходження планового технічного обслуговування, а також проходження планового технічного обслуговування не в повному обсязі.

Усунення пошкоджень, що виникли в результаті недотримання рекомендацій зазначених під час проведення перевірки ЛФП компанією ТМ «АВТОЦЕНТР«ЄВРОПА» по догляду за кузовом та лакофарбовим покриттям автомобіля.

Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані, або виникли в результаті внесення змін в конструкцію автомобіля або його компонентів, здійснення доробок, використання елементів, деталей та інших комплектуючих (включаючи сигналізацію), не дозволених для застосування компанією виробником або встановлених не офіційним сервісом мережі станцій ТМ «АВТОЦЕНТР«ЄВРОПА »

Усунення несправностей, що виникли в результаті використання неякісного пального або пального іншого типу, ніж рекомендовано компанією виробником для Вашого автомобіля (див. «Керівництво з експлуатації»).

Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті використання додаткових присадок або засобів для очищення, що можуть додаватися до пального або моторного масла (якщо це не є рекомендацією компанії виробника).

Усунення пошкоджень, що виникли в результаті несвоєчасного усунення ушкодження автомобіля чи корозії кузова та лакофарбового покриття.

¡ Усунення несправностей та/або пошкоджень, що виникли в результаті дії факторів, що є поза сферою контролю компаній ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » наприклад: забруднення з повітряного середовища, грози чи урагани, пошкодження від каміння, подряпини, а також використання неналежних засобів для мийки та чищення.

¡ Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті ремонту, виконаного з недотриманням ремонтної технології заводу виробника.

¡ Усунення несправностей, які можуть бути пов’язані або виникли в результаті використання неякісних запчастин, рідин або обладнання, а також в результаті обслуговування/ремонту автомобіля не на офіційному авто сервісному центрі мережі ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Додатково до обмежень, зазначених вище, СПЕЦІАЛЬНА ПРОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

¡ деталі підвіски та кермового керування: амортизатори та амортизаційні стійки, сайлентблоки, стійки стабілізаторів, втулки, кульові опори, шарніри рівних кутових швидкостей, підшипники ступиць, важелі, кермові тяги та наконечники кермових тяг;

¡ акумуляторні батареї, елементи випускної системи ДВЗ, приводні ремені, паливні насоси,свічки запалювання, дроти високої напруги.

Однією з умов, яких необхідно дотримуватись для збереження права на гарантійний ремонт, є здійснення всіх ремонтів та планових технічних обслуговувань автомобіля в гарантійний період його експлуатації, а також у період дії Спеціальної продовженої гарантії тільки у автосервісі мережі ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Інші випадки, що не підпадають під гарантію:

Фірмова гарантія заводу виробника, Гарантія на лакофарбове покриття, Гарантія від наскрізної

корозії, а також Спеціальна продовжена гарантія виключають відповідальність компаній ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » за будь-які непередбачені або непрямі збитки, спричинені дефектом, на який поширюються вищезазначені гарантії. До таких збитків відносяться (але не обмежуються нижченаведеним переліком) спричинені незручності, витрати на транспортування, телефонні розмови, проживання, втрата прибутку та шкода, завдана майну.

Примітка: Запчастини, замінені по гарантії, не повертаються клієнту.

¡ Всі гарантійні зобов’язання компаній ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »втрачають силу, якщо страхова компанія або інша відповідна організація офіційно визнає автомобіль таким, що не підлягає ремонту (повна загибель авто).

КОНТАКТИ З ВАШИМ АВТОСЕРВІСОМ

Будьте готові звертаючись до автосервісу мережі компанії ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » для попереднього запису на ремонт або обслуговування, що співробітник СТО запропонує повідомити наступні дані:

Ваші ім’я та прізвище, а також номер телефону, чи Ідентифікаційний номер автомобіля (номер кузову) та державний номерний знак.

Пробіг автомобіля.

Обумовити характер необхідного обслуговування або детальний опис проблеми, з якою Ви звертаєтеся на сервісний центр.

Якщо Ви хочете відремонтувати автомобіль і вважаєте, що на цей ремонт розповсюджується Фірмова гарантія компанії , Гарантія від наскрізної корозії або Спеціальна продовжена гарантія, повідомте, будь-ласка, про це Вашого майстра — приймальника при оформленні попереднього запису.

Якщо Ви записуєтеся на платне обслуговування чи ремонт, та маєте претензії щодо гарантійного обслуговування зазначте даний факт майстру приймальнику, що здійснює запис.

ПРИ ВІДВІДУВАННІ СТО

Будь-ласка, запишіть пробіг Вашого автомобіля і надайте приймальнику Вашу Сервісну книжку.

Обов’язково погодьте з приймальником всі деталі стосовно необхідних робіт, а також уточніть спосіб зв’язку з Вами на випадок, якщо виникне необхідність виконати непередбачені або перевищуючі попередній кошторис роботи.

ОТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Ознайомтесь з Актом виконаних робіт та переконайтесь в тому, що Вам все зрозуміло. Будь ласка, не вагаючись, задавайте питання приймальнику, якщо Вам щось незрозуміло. Перевірте, чи зроблені відповідні відмітки в Сервісній книжці. Зберігайте, будь-ласка, оригінал Акту виконаних робіт.

ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ В ДТП

Обслуговування, яке пропонується ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » не обмежується станціями механічних ремонтів. Ми маємо у своєму розпорядженні сучасні, чудово обладнані майстерні для кузовних ремонтів і можемо оперативно відремонтувати Ваш автомобіль з дотриманням спеціальних технічних процедур, розроблених компанією виробником авто. Вам необхідно зателефонувати по телефону (067) 5551999 або 044- 4962080 та заявити про те що ви потрапили в ДТП , та ваше авто перебуває на гарантійному обслуговуванні. Менеджер допоможе Вам, та проконсультує щодо подальших дій по відновленню автомобіля.

НАДАННЯ ДОПОМОГИ КЛІЄНТУ

Навіть в процесі експлуатації нового автомобіля можуть виникати питання. Найшвидший і найлегший спосіб отримати відповіді на них – звернутися до обслуговуючого Вас автосервісу ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Обслуговуючий Вас автосервіс знає Ваш автомобіль краще, ніж будь-хто інший. За його плечима – досвід і роки практичної роботи фахівців. Станція технічного обслуговування Вашого авто укомплектована необхідним професійним устаткуванням, спеціально розробленим для обслуговування автомобілів. Механіки Вашого автосервісу пройшли необхідне навчання і мають досвід у всіх аспектах ремонту й обслуговування автомобілів бренду вашого авто, тому завжди звертайтеся до обслуговуючого Вас автосервісу за консультацією та допомогою.

Проте, якщо у Вас виникне питання чи проблема, яку не зможе вирішити обслуговуючий Вас менеджер ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА » ви безпосередньо маєте можливість зв’язатись з керівником автосервісу за тел.. 494-26-30

Це лише один із засобів, якими ми намагаємося підвищити якість обслуговування наших клієнтів. Також просимо взяти до уваги, що протягом одного — двох місяців з дати обслуговування Вашого автомобіля на одному з сервісних центрів, Вам може зателефонувати представник Компанії для визначення рівня Вашого задоволення нашою роботою.

Дуже важливо протягом всього терміну експлуатації автомобіля своєчасно виконувати його технічне обслуговування. При цьому необхідно дотримуватися графіку, наданого нижче (орієнтуючись на пробіг автомобіля або кількість місяців його експлуатації, в залежності від того, що наступить раніше).

Детальний перелік операцій, що виконуються під час кожного технічного обслуговування, залежить від моделі та комплектації автомобіля, терміну його експлуатації та пробігу. Обслуговуючий Вас сервісний менеджер за Вашим проханням надасть Вам копію графіка технічного обслуговування, в якому перераховані всі процедури, що необхідно виконати під час обслуговування Вашого автомобіля.

Який саме графік обслуговування слід застосовувати

Дуже важливо притримуватися того графіку обслуговування, який найкраще відображає особливості та умови експлуатації Вашого автомобіля. З цієї причини керівництво з планового технічного обслуговування включає два основних графіки: стандартний та графік для складних умов експлуатації.

Якщо Ваш автомобіль експлуатується в звичайних нормальних умовах, то дотримуйтесь

стандартного графіку обслуговування, тобто кожні 12 місяців або 10 000 км пробігу, що наступить раніше.

Складні умови експлуатації

Якщо одна або більше з умов, перерахованих нижче, відповідає умовам експлуатації Вашого автомобіля, Вам необхідно дотримуватися графіку технічного обслуговування для складних умов експлуатації:

Буксирування причепу або перевезення важких вантажів.

Тривала робота двигуна в режимі холостого ходу та/або поїздки на низьких швидкостях на великі відстані.

Експлуатація автомобіля в запиленій місцевості.

Експлуатація автомобіля по бездоріжжю.

Якщо Ви не впевнені в тому, який саме графік технічного обслуговування слід обрати, зверніться, будь-ласка, до обслуговуючого Вас сервіс менеджера ТМ «АВТОЦЕНТР« ЄВРОПА »

Обслуговування Вашого автомобіля

Регулярно виконуйте перевірки, перераховані нижче.

Щомісячно:

Перевірте роботу всіх ламп освітлення салону автомобіля, а також зовнішнього освітлення.

Перевірте ступінь зносу шин, а також тиск повітря в шинах (включаючи запасне колесо).

Перевірте рівень моторного масла.

Перевірте рівень рідини омивача лобового скла.

Кожні шість місяців:

Перевірте ступінь зносу та функціонування ременів безпеки та засувок сидінь.

Перевірте міцність кріплення запасного колеса (див. «Керівництво з експлуатації»).

Перевірте рівень робочої рідини системи гідро підсилювача кермового керування.

Перевірте роботу омивача скла та склоочисників. Почистіть щітки склоочисників (при необхідності замініть щітки склоочисників).

Перевірте роботу стоянкового гальма.

Перевірте рівень охолоджуючої рідини.

Перевірте рівень робочої рідини зчеплення.

Щоб забезпечити високу якість експлуатації Вашого автомобіля, важливо проводити регулярні перевірки його систем. Це може допомогти виявити потенційні несправності та запобігти серйозних проблем. ТМ «АВТОЦЕНТР «ЄВРОПА» рекомендує виконувати повний обсяг сервісного технічного обслуговування у відповідності до переліку робіт рекомендованих заводом виробником при настанні кожного чергового терміну планового технічного обслуговування.

На що слід звернути особливу увагу

Якщо Ви в основному експлуатуєте Ваш автомобіль при наявності хоча б однієї з перелічених нижче умов, деякі операції з обслуговування потрібно виконувати частіше. Якщо Ви рідко експлуатуєте автомобіль в складних умовах, додаткове обслуговування непотрібне. В разі виникнення питань, зверніться, будь-ласка, до Вашого СЕРВИС МЕНЕДЖЕРА.

БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПУ АБО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАЖКИХ ВАНТАЖІВ (НАПРИКЛАД, ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ В ВАНТАЖНОМУ ВІДДІЛЕННІ, ЩО ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ НА ДАХУ АВТОМОБІЛЯ)

Перевіряйте часто, замініть в разі необхідності

Перевірте та змастіть U-подібні шарніри.

Кожні 5 000 км

Перевірте ступінь та рівномірність зносу шин, виміряйте глибину протектора.

Перевірте колеса та пов’язані компоненти на наявність стороннього шуму, зносу або люфту.

Кожні 10 000 км або 12 місяців

Замініть моторне масло та масляний фільтр.

Перевірте та змастіть U-подібні шарніри.

Кожні 40 000 км

Замініть трансмісійне масло автоматичної коробки перемикання швидкостей (непотрібно для

Трансмісій що передбачено заводом виробником автомобіля).

Змастіть підшипники передніх коліс 4х2, замініть змащувальні ущільнювачі (якщо автомобіль не обладнаний герметичними підшипниками).

Кожні 90 000 км

Замініть робочу рідину роздавальної коробки.

Змастіть трансмісійне масло механічної коробки перемикання швидкостей.

ПРИ ТРИВАЛІ РОБОТІ ДВИГУНА В РЕЖИМІ ХОЛОСТОГО ХОДУ ТА/АБО ПОЇЗДКИ НА НИЗЬКИХ ШВИДКОСТЯХ НА ВЕЛИКІ ВІДСТАНІ (НАПРИКЛАД, АВТОМОБІЛІ ОРГАНІВ ПРАВОПОРЯДКУ, ТАКСІ ЧИ СЛУЖБ ДОСТАВКИ).

Кожні 10 000 км

Перевірте гальмову систему.

Перевірте ступінь зносу шин, виміряйте глибину протектора.

Перевірте колеса та пов’язані компоненти на наявність стороннього шуму, зносу або люфту.

Змастіть передній нижній важіль підвіски і кульові шарніри кермового механізму зі змащувальними фітингами (при наявності).

ЕКСПЛУАТАЦІЯ АВТОМОБІЛЯ В ЗАПИЛЕНІЙ МІСЦЕВОСТІ (НАПРИКЛАД, ПО НЕБРУКОВАНИМ АБО ПИЛЬНИМ ДОРОГАМ).

Перевіряйте часто, замініть в разі необхідності

Замініть повітряний фільтр.

Замініть фільтр салону (при наявності).

Складні умови експлуатації

Крім того, існує кілька винятків зі стандартного графіку обслуговування автомобіля. Вони перераховані нижче:

Максимальний інтервал заміни моторного масла

¡ В складних умовах експлуатації – 8 000 км або 6 місяців або 200 годин роботи двигуна, що наступить раніше

Максимальний інтервал заміни охолоджуючої рідини

¡ 2 роки або 64 000 км, що наступить раніше.

¡ Після першої заміни – кожні 2 роки або 64 000 км, що наступить раніше.

Стандартне обслуговування мостів автомобіля

Відомості про пройдене сервісне обслуговування

A ТАБЛИЦЯ З СЕРВИСНИМИ ИНТЕРВАЛАМИ

Перевірки кузова та лакофарбового покриття

9 таблиця

Номер Акту виконаних робіт:

Стандартне ТО Складні умови експлуатації

Особливі відмітки:

Відомості про ремонтні роботи та заміну деталей
Опис ремонту:

Дата: Пробіг:

Інформація в цій публікації була вірною на момент здачі до друку. В інтересах технічного розвитку зберігається право на внесення змін до специфікації, конструкції або обладнання у будь-який час без попереднього повідомлення та без виникнення будь-яких зобов’язань. Повне або часткове відтворення або переклад цього видання на іноземну мову без нашої згоди заборонені.

Помилки та пропуски виключені. Всі права захищаються законом.