завантаженняwww.ase-avto.com

Встановлення Webasto

Встановлення Webasto

ПРИДБАТИ WEBASTO – ОЗНАЧАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ АВТОМОБІЛЮ ХОРОШЕ «ЗДОРОВ’Я»

У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

WEBASTO – німецька компанія, створена на початку 20 століття, є лідером у виробництві автомобільного кліматичного обладнання. WEBASTO є постачальником автономних під-пускових підігрівачів для таких виробників як Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen, Land Rover

Теплота та затишок у Вашому автомобілі – наша турбота!

Ми займаємося продажем, встановленням та обслуговуванням обладнання (гарантійним та пост гарантійним) таких відомих у всьому світі брендів, як «Webasto».

Своїм клієнтам ми готові надати кращий сервіс та якісну кліматичну техніку для автомобілів різного класу.

При настанні зими ми спостерігаємо таку картину: автовласники стоять поряд із заведеним автомобілем і чекають, поки двигун прогріється до робочої температури, часом це триває 20-30 хвилин. Природно, можна поставити автосигналізацію з дистанційним запуском двигуна, якби не дещо але:

1) Не на всі автомобілі можна встановити дистанційний запуск двигуна

2) При реалізації функції «Дистанційний запуск двигуна» один ключ треба залишити в автомобілі, правда, він захований надійно, але все ж….

3) І найголовніше. Не всі двигуни, особливо дизельні, запустяться за температури -20 гр. Цельсія і треба пам’ятати, що 1 запуск двигуна при -20 гр. Прирівнюється кільком тисячам при температурі +20 гр охолоджуючої рідини двигуна, зношування двигуна зі зниженням температури підвищується в геометричній прогресії.

4) Деякі дизельні двигуни мають таку особливість. двигуна. Вебасто при заведеному двигуні, якщо температура нижче за певні параметри, автоматично вмикається і піднімає температуру робочої рідини до +70 гр., і автоматично вимикається, поки температура знову не знизиться.

Настільки велика популярність повітряних обігрівачів та рідинних передпускових підігрівачів Вебасто обумовлена наявністю у цієї техніки великої кількості переваг.

Зазначимо лише деякі з них:

– Надійність.

– Безшумна робота.

– Автономність.

– Швидке прогрівання.

– Ціна.

Навіть у найекстремальніших умовах техніка Webasto не втрачає своїх переваг. Це справді безвідмовна техніка, яка неодноразово проходила різні тести та випробування по всьому світу, у тому числі й у Росії. Досвід усіх попередніх напрацювань та подібних рішень дозволив інженерам цієї компанії зробити світ продукт, який ніколи не підведе. Техніка Вебасто сприяє безшумній роботі обладнання та швидкому прогріву салону та двигуна. Холод ніколи не потурбує вас, якщо у ваших руках обігрівачі цієї фірми. Вже за кілька хвилин ви почуватиметеся затишно та комфортно. Щодо вартості техніки, її не можна назвати низькою, але, будьте певні, вона повністю виправдовує витрачені на неї кошти.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ НАСАМПЕРЕД

Кліматична техніка вище перерахованих виробників повністю універсальна, вона може використовуватися практично на будь-яких автомобілях, особливо добре обігрівачі проявляють себе на автомобілях представницького класу. Ми готові запропонувати вам широкий асортимент техніки для легкових автомобілів, позашляховиків та вантажівок. Купивши Вебасто, ви можете використовувати ці обігрівачі на спецтехніці, автобусах та судах. Їх не можна назвати розкішшю, скоріше це доступна необхідність.

ЧОМУ МИ?

На сьогодні багато автомобільних сервісів пропонують товари для автомобілів, до яких входить і кліматична техніка. Однак, далеко не всі мають можливість надавати сервіс європейського рівня. Наші фахівці мають великий досвід роботи, крім того, вони пройшли спеціальне навчання, що сприяє покращенню якості роботи. У нашому розпорядженні є сучасне діагностичне обладнання, яке дозволяє за короткий проміжок часу провести діагностику та оцінити необхідний обсяг робіт.

Як офіційним представником великих брендів, ми надаємо широкий асортимент продукції і пропонуємо вам купити Вебасто за доступними цінами. Усі новинки з’являються насамперед саме у нас. Ціна на Webasto завжди залишається розумною та більш ніж доступною. Ми не робимо величезних накруток ні на товар, ні на послуги. Професійні працівники завжди готові проконсультувати вас та надати кваліфіковану допомогу. Ставши нашим клієнтом, ви будете своєчасно повідомлені про нові товари, актуальні акції та спеціальні пропозиції. Ви завжди отримуватимете лише найкращий сервіс у столиці. Ще сумніваєтеся? Поки ви думаєте, інші вже повністю відчувають всі переваги співпраці з нами.