завантаженняwww.ase-avto.com

Про компанію

Корпоративним клієнтам

Автоцентр Європа вже 10 років підтверджує високий рівень обслуговування своїх клієнтів та якість виконуваних робіт з технічного ремонту, планового сервісного обслуговування та кузовного ремонту автомобілів.

Ми тут на тривалий термін, з великими планами розвитку наших автомайстерень, і з метою бути визнаними як одна з кращих компаній, здатних надавати своїм відвідувачам реальну допомогу.
Кожен з наших сервісних центрів має свій напрямок авто брендів.

Мережа авто сервісних комплексів «Автоцентр — ЄВРОПА» пишається тим, що надає нашим клієнтам якісні послуги за неперевершеними цінами!

детальніше

Наша команда

Якщо ремонтні роботи мають бути організовані оперативно та виконані у стислий термін, Вам слід відвідати «Автоцентр – ЄВРОПА» у Києві.

Послуги Автосервісу доступні для Вас усі дні тижня та пропонуються як повний цикл. Онлайн консультації, робота з VIP клієнтами.

У наших майстернях допомагають клієнтам підтримувати свої транспортні засоби завжди на ходу, проводять профілактичне обслуговування, повний ремонт автомобіля та діагностику різних агрегатів.

Ми використовуємо тільки якісну продукцію та передові технології, і прагнемо показувати на виході хороші результати своєї роботи.

детальніше

Галерея

Чому вибирають нас, коли необхідно зробити непередбачений ремонт або поточне обслуговування автомобіля.
Ми пропонуємо професійний підхід до ремонту автомобіля та його технічного обслуговування.

Наші сертифіковані фахівці-механіки використовують сьогодні новітні автомобільні технології та здатні справлятися як з великими, так і з дрібними ремонтними роботами зарубіжних та вітчизняних автомобілів.

З огляду на потреби та потреби кожного автовласника ми забезпечуємо нашим клієнтам швидку заміну олії та ефективний авторемонт з найменшими витратами.

детальніше

Різне

За що нас обирають із безлічі автоцентрів Києва та області. Ми відкриті для всіх і незмінно дотримуємося суворих етичних правил. Тому наші клієнти можуть знати, чого від нас чекати і на що розраховувати.

Одне з наших правил, це прояв розумної турботи про вашу власність, поки вона знаходиться в нашому розпорядженні.

Ще ми виробили справедливу та об’єктивну для обох сторін систему врегулювання скарг клієнтів у разі їх виникнення. Також для нас важливо підтримувати найвищі стандарти нашої професії.

детальніше