завантаженняwww.ase-avto.com

Встановлення

Встановлення ГБО

Постійне зростання вартості на бензин та зниження його якості не вплинуть на вас, якщо в автомобілі буде встановлена сучасна ГБО італійського виробництва. Використовуються тільки високоякісні та ефективні системи від DIGITRONIC, LOVATO, BRC, NECAM, ZENIT та ін.

Про її правильний вибір та встановлення подбають фахівці СТО Автоцентр Європа у Києві. їх професіоналізм та постійне підвищення кваліфікації гарантує високий рівень виконання робіт з монтажу, налагодження, діагностики, техобслуговування та ремонту газобалонного обладнання.

детальніше

Встановлення Webasto

Дизельний автомобіль затребуваний, оскільки дозволяє суттєво знизити витрати палива. Тим не менш, головною його проблемою є запуск двигуна за сильного морозу. На СТО Автоцентр Європа це питання вирішується за рахунок встановлення сучасного передпускового прогрівача виробництва всесвітньо відомої німецької компанії Webasto. Завдяки широкому спектру обладнання, подібні системи ми встановлюємо на різні моделі автомобілів. Вони працюють безшумно, надійно, в автономному режимі, забезпечують швидке прогрівання, а головне, мають доступну ціну, незважаючи на статус.

детальніше