завантаженняwww.ase-avto.com

Різне

Поскаржитися генеральному директору

Менеджмент та рядові співробітники комплексного СТО Автоцентр Європа постійно вдосконалюються як фахівці, підвищуючи свою кваліфікацію, впроваджуючи передові технології та методи ведення бізнесу.

Проте всі ми люди, як кажуть, і якщо з якоїсь причини у клієнта виникли питання, деякі труднощі або навіть невдоволення при співпраці з нашим сервісом, ми завжди готові піти на зустріч.

На сайті компанії міститься розділ, де можна заповнити електронну форму звернення, вказавши свої П.І.Б., контактні номери телефону та e-mail, а також зміст претензії. Петиція безпосередньо потрапляє до генерального директора, розглядається і обробляється в найкоротші терміни.

докладніше

Гарантійна політика

У своїй роботі СТО Автоцентр Європа намагається дотримуватись затверджених на міжнародному рівні стандартів ведення бізнесу.

Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, сучасні технології, постійно підвищуємо кваліфікаційний рівень співробітників, що дозволяє підтримувати високу якість обслуговування та репутацію серед клієнтів та партнерів.

Одним із основних чинників нашої зацікавленості в цьому є затверджена концепція гарантійної політики, ознайомитися з якою можна у відповідному розділі офіційного сайту.

детальніше