завантаженняwww.ase-avto.com

Клієнт зона

Страхування

Компанія Автоцентр Європа пропонує своїм клієнтам повний цикл технічного обслуговування автомобілів, що дозволяє забезпечити їхню справність.

Проте цього мало для забезпечення особистої та колективної безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Тому наше СТО уклало договір на партнерських умовах зі страховою компанією ІНГО Україна, результатом якого є можливість оформлення полісів прямо в нашому офісі.

Ви зможете вибрати на власний розсуд один із запропонованих пакетів послуг: «Авто Бум», «КАСКО 50/50» або «АвтоПреміум». Крім цього, можливе оформлення додаткових страхових договорів внутрішнього та міжнародного рівня.

детальніше

Різне

Менеджмент та співробітники компанії Автоцентр Європа завжди намагаються бути відкритими та максимально орієнтованими на власних клієнтів. Саме тому в цьому розділі офіційного сайту зібрано інформацію, яка сприяє налагодженню діалогу.

Гілка “Програма лояльності” познайомить діючих та потенційних клієнтів про існуючі бонуси, процедуру їх нарахування та спосіб використання. На власні очі побачити роботу фарбувальної команди можна відвідавши розділ “Як це працює”.

Закладка “Гарантійна політика” ознайомить з чинними принципами гарантійної підтримки, а гілка “Поскаржитися генеральному директору” дозволить надіслати свої побажання або зауваження безпосередньо керівництву компанії.

докладніше

Задати питання

Одним із показників солідності будь-якої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, який у тому числі передбачає можливість оперативного та безперешкодного зворотного зв’язку.

На сайті станції техобслуговування Автоцентр Європа, це питання вирішено за рахунок створення окремої гілки.

Тут кожен діючий чи потенційний клієнт нашого СТО зможе знайти форми зворотного зв’язку з відділами запчастин, сервісу, в тому числі з його безпосереднім начальником, а також генеральним директором компанії.

Для надсилання запиту необхідно залишити свої контактні дані (П.І.Б., номер телефону та електронної пошти), а також суть питання.

детальніше