Кузовний ремонт автомобіля після ДТП

Рубрика Кузовний ремонт

Ремонт кузоваКузов звичайного автомобіля складається зі сталі, пластику, алюмінію, а деякі частини навіть зі скловолокна. Кожен із цих матеріалів мають свої плюси та мінуси, і всім їм потрібна своя турбота. Сталь не дорогий і міцний метал, але якщо він не покритий захисним шаром, то піддається корозії.

Пластик гнучкий, і одночасно досить міцний матеріал, і на відміну від сталі, може бути відлитий у складні форми. Алюміній легкий та міцний, але дуже дешевий метал.

Загалом, незалежно від того, з чого зроблено ваш автомобіль, весь його кузов покривається верхнім шаром фарби, щоб захистити його від стихій.

Автомобільні фарби чудово виконують роботу захисної панелі кузова Вашого автомобіля від сонця, бруду, дощу та снігу.

Якщо дрібні потертості або подряпини ви зможете виправити самостійно аерозольними фарбами та авто лаками, то перефарбування всього кузова, сучасними фарбами, краще залишити професіоналам, які мають відповідне для цих робіт обладнання.

Загальні проблеми, що ведуть до ремонту кузова:

Аварії, ДТП, дорожнє покриття:

Кузовний ремонт автомобіля після ДТПУдари, подряпини під час паркування або великі аварії, іноді, але трапляються з більшістю з власників транспорту коштів. Добре, коли у вас є авторитетна станція технічного обслуговування, де ви впевнені в якісному виконанні ремонтних робіт.

А також де Вам запропонують оригінальні деталі запчастин, оскільки заміна дешевою підробкою завжди ставить вас у категорію ризику.

Іржа:

Найпоширенішою проблемою з кузовом автомобіля є іржавіння металу. Іржа може зародитися з внутрішньої сторони кузова, а проявитися назовні коли буває занадто пізно.
На щастя, у більшості нових автомобілів застосовується дуже надійне заводське антикорозійне покриття.

Фарба кузова:

УФ-промені сонця найлютіші вороги вашої фарби. Тому краще паркуватись у тіні, якщо це можливо, і завжди покривати поверхню автомобіля гарним шаром воску. Саме віск здатний захистити від ультрафіолетового проміння так само успішно, як це робить сонцезахисний крем, який ви використовуєте на пляжі.

Експертиза при ДТП

Екпертиза при ДТПЯкщо ваш автомобіль був пошкоджений внаслідок нещасного випадку на дорозі або зіткнення з будь-яким об’єктом, перше, що Вам необхідно , для відновлення, це отримати об’єктивну оцінку ремонту.

Головне завдання даної експертизи винести висновок (що відповідає дійсності) оцінки вартості послуг з відновлення транспортних засобів, як відшкодування збитків при ДТП. Цей висновок розглядає страхова компанія.

Довіряючи цю процедуру незалежним експертам, майте на увазі три ключові фактори: це якість обслуговування та роботи, обґрунтована вартість та строки виконання робіт.


Дослідіть СТО

Переконайтеся, що ваш експерт-оцінювач направляє Вас на ремонт до авто центру, що добре зарекомендував себе, який має досвід виконання якісних робіт.

Прочитайте відгуки інших автовласників про цю компанію, перегляньте яку репутацію вони заслужили у своїх клієнтів.

Порядок робіт під час ремонту кузова

Фарбування частин автомобіляПередусім автомобіль заганяють у бокс і демонтують кузовні частини. Це потрібно для приведення в норму геометрії кузова. У списку послуг СТО слід прописати :

  • – демонтаж частин кузова,
  • – рихтування,
  • – зварювальні роботи;
  • – видалення вм’ятин, перекосів та деформацій,
  • – реконструкція міцності кузова,
  • – фарбування,
  • – полірування,
  • – складання, монтаж

За наявності Поліса КАСКО – ви можете розраховувати на гроші від страхової компанії за вирахуванням франшизи. Але Ваша громадянська відповідальність цим полісом не замінюється. Вам заздалегідь добре бути обізнаним щодо розміру франшизи та страхового тарифу і чітко розуміти як діяти, і на що очікувати.

Підготуйте перелік усіх необхідних документів та проконтролюйте порядок та строки виплати компенсації.

Ви маєте право обирати самі яким чином отримати свої виплати, на підставі незалежної експертизи. Це може бути перевірена СТО або станція без гарантії.

Не дозволяйте страховикам затягувати підготовку страхового акту понад 10 днів. І грошове відшкодування має бути у вас на руках протягом 10 днів.

Дуже зручну для таких випадків послугу пропонують сьогодні СТО та автоцентри у Києві. Будь-які автозапчастини та послуги сьогодні може купити на виплат, не викладаючи круглих сум в один день, як фізична, так і юридична особа.


Залиште відповідь

Ви повинні ввійти в систему, щоб залишити коментар.