Сезонне зберігання шин Київ

Рубрика Кліент зона

Сезонне зберігання шин КиївЯк і де зберігати шини, які ми не використовуємо зараз?

Довгоочікувана весна вже не за горами, а значить настав час, для тих, хто ще не зробив цього, змінити зимові шини на всесезонні або на літні.

Як правило, у кожного автомобіліста є два комплекти шин, що дозволяє забезпечити оптимальну продуктивність та безпеку транспортного засобу. Але є одне, але, для багатьох з нас, наявність додаткового комплекту шин є проблемою їх зберігання.

Домашнє зберігання

Легше визначити, де їх не можна залишати: у дитячій спальні точно не потрібно, на кухні теж не стоїть, там часто висока температура та жир, у ванній волого. Ну і де це ідеальне місце, якщо відповідного, та й доступного простору, катастрофічно не вистачає. Горища та підвали, також, не підходяще місце для зберігання шин.

Гума, на жаль, дуже успішно старіє, твердне і тріскається, якщо про неї не дбати належним чином.

Гаражне зберігання

Багато автовласників вважають за краще зберігати шини у своєму неопалюваному гаражі або під навісом. Через коливання температури та вологості повітря ці місця стають далеко не ідеальним об’єктом під сховище, але все ж таки це кращий варіант, ніж залишити їх на відкритому повітрі.

Якщо у вас є для цього місце у власному гаражі, то дотримання певних правил убереже ваші шини в міжсезоння від передчасної утилізації.

Почистивши шини від дорожнього бруду, а диски від гальмівного пилу, просушіть їх, та зберігайте у добре вентильованому, сухому та теплому (від 10 до 25 °C) місці

Почистивши шини від дорожнього бруду, а диски від гальмівного пилу, просушіть їх і зберігайте в добре вентильованому, сухому та теплому (від 10 до 25 ° C) місці, далеко від прямих сонячних променів та погодних аномалій. Сонячні ультрафіолетові промені скорочують термін служби шин. Дощ і сніг прискорює їхню деформацію і призводить до непридатності.

Варто також переконатися, що шини досить далеко від хімічних речовин, розчинників або вуглеводнів, які можуть пошкодити гумовий корпус.

Це час, якраз, до речі, щоб перевірити стан шин на наявність тріщин і зношування гуми.
За допомогою викрутки, видаліть маленькі камінчики, що застрягли в щілинах протектора, щоб він не розтягувався.

Перевірте тиск у шинах і доведіть до рекомендованого показника.

Звичайно, складені одна на одну шини, цілком відповідне положення, але як показало життя, найкраще вони зберігають у вертикальному підвішеному положенні на певній відстані один від одного. Це не дозволить їм змінити свою форму. Деформація збільшує монтаж шин на колеса.

Якщо ви залишаєте шини на дисках, перекладіть їх картоном і помістіть у пакет, тим самим створюючи захисний бар’єр для запобігання подряпинам.

Упаковка кожної шини, справа корисна, але не обов’язкова.

У прозорий поліетиленовий пакет, поміщаються шини, пилососом видаляється зайве повітря, наскільки це можливо і після цього закльовується скотчем. Це запобіжить випаровування каучукової олії – що спричиняє висихання і розтріскування. Також пакет захистить шини від конденсату при зміні температур.

Складське зберігання

Якщо у вас не знайшлося місця для зберігання шин у приміщенні, можливо ви розгляньте варіант зберігання шин у Вашого механіка в автосалоні.

Також у нас з’явилися послуги складів, що спеціалізуються на сезонному зберіганні шин. Вони самі відвозять і повертають ваше «змінне взуття», як тільки настає час для заміни.

Обладнане безпечне складське приміщення з клімат-контролем

Поважають себе та своїх клієнтів автосервіси подбають про те, щоб звільнити вас від важкої та брудної роботи очищення, і самі заїдуть до вас і заберуть ваші шини на свій склад.

Ділери в західних країнах та шиномонтаж на СТО вже давно і із задоволенням пропонують цю послугу своїм клієнтам.
Якої якості послуги сьогодні пропонуються нам у вітчизняних сервісних центрах потрібно судити за відповідністю всім вищевказаним умовам та нормам зберігання.

Ми надаємо Вам можливість укласти офіційний договір, де гарантується захист прав клієнта, а також:

  • – Повністю обладнане/безпечне складське приміщення з клімат-контролем.
  • – Повний аналіз шин для оцінки їхнього стану.
  • – Прозорий механізм відшкодування втрат.

Сміливо звертайтесь . Автосервіс повного циклу Автоцентр ЄВРОПА.


Залиште відповідь

Ви повинні ввійти в систему, щоб залишити коментар.