Як дбати про свій автомобіль, щоб уникнути дорогих ремонтів?

Рубрика Загальнопізнавальна

СТО у Києві Автоцентр ЄВРОПА

На щастя, відповідь дуже проста. Скласти план обслуговування автомобіля і регулярно слідувати йому. Цей план обслуговування має важливе значення для зменшення витрат на утримання вашого автомобіля та максимально збільшить його надійність та безпеку.

Все починається з читання керівництва власника транспортного засобу, в якому ви виявите рекомендації автовиробника та графіки технічного обслуговування відповідно до вашого стилю та звичок водіння.

Наступним кроком буде пошук надійної станції технічного обслуговування ( СТО).

Чи знайдете Ви автоцентр, як незалежного постачальника послуг, чи підключену до автосалону ремонтну майстерню, найголовніше, щоб їхній персонал складався з сертифікованих техніків, фахівців високого класу.

Користуючись конкретними порадами та загальними рекомендаціями, застосовним до всіх видів автомобілів, можна уникнути різних непорозумінь, що тягнуть за собою збільшення витрат на діагностику та ремонт в цілому.

Як реально економити паливо.

Витрата палива є нормальним явищем для автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Адже щоб автомобілю зрушити з місця і їхати, йому потрібно отримати енергію від палива, що спалюється.

Проте витрата палива стає проблемою, коли ми бачимо, що автомобіль споживає його більше, ніж потрібно.

Останнім часом, за таких цін на бензин, навіть наймарніші автовласники замислюються про економію. Що радять спеціалісти?

Перевіряйте стан шин.

Підспущені шини або погано відбалансований диск дають перевитрату палива, і змушують двигун працювати на знос.
(Перед перевіркою тиску повітря дозвольте шинам охолонути.)

Нерівномірне знос протектора говорить про несправність кута сходження або розвалу, нехай це виправить професіонал.

Позбавтеся зайвої ваги.

Видаліть непотрібний вантаж із автомобіля. Залишіть у багажнику тільки найнеобхідніше. Менша вага автомобіля також покращує пробіг.

Об’єднуйте поїздки та відрядження.

Можливо, якісь поїздки можуть виявитися не такими важливими. Крім того, намагайтеся подорожувати, коли трафік не завантажений, щоб уникнути зупинок у заторах.

Уникайте роботи двигуна на холостому ходу.

Вимикайте двигун під час очікування друзів та сім’ї. Але коли ви робите це під час заторів, кожні 2-3 хвилини, це лише збільшить навантаження на акумулятор і двигун, і ніяких не допоможе заощаджувати.

Дотримуйтесь швидкісного режиму.

Перевищення швидкості лише зменшує вміст бака.
Водіть автомобіль плавно.

Різкі прискорення лише пожирають більше палива. Готуйтеся заздалегідь гальмування, поступово підлаштовуючи швидкість. До речі, несправність у системі гальм може збільшити кількість зупинок для заправки.

Користайтеся розумно вікнами та кондиціонером.

Рухаючись трасою на високих швидкостях, при закритих вікнах, ваш пробіг повинен збільшитися, оскільки знижується опір повітря. Це правильно, навіть при кондиціонері, що справно працює. Але щоб заощадити паливо, вимкніть кондиціонер, коли ви повзете в «тягучці».

Автоцентр Європа

Ваш двигун повинен бути завжди “налаштований”.

Тільки доглянутий двигун працює з максимальною ефективністю, контролюючи пробіг у витраті. І не важливо скільки років вашому автомобілю 5, 10 чи 15 років.

Дотримуйтесь сервісних графіків, наведених у посібнику користувача. Змінюйте, вчасно, фільтри та рідини, як це рекомендується; моторне масло має бути високої якості.

Виникла проблема з продуктивністю двигуна (жорсткий холостий хід, погано набирає обертів, і т.д.), негайно відрегулюйте неполадки на СТО. Не відрегульоване запалювання, циліндр, що не працює, і розтягнутий ремінь ГРМ, так само впливають на витрату.

Враховуючи наскільки високотехнологічні сьогодні двигуни в наших автомобілях, варто подібний вид робіт довіряти досвідченим авто технікам на Автоцентрі Європи, які мають відповідну сертифікацію для виконання ремонтних робіт.

Дотримуючись цих правил, Ви не тільки заощадите бензин, а й продовжите термін служби Вашого автомобіля.


Залиште відповідь

Ви повинні ввійти в систему, щоб залишити коментар.